AS Rím – Neapol (autobusom)

Jedinečné spojenie návštevy “večného mesta” a južanského derby medzi AS Rím vs. SSC Neapol. Cestujte s nami do úchvatného Ríma a užite si v akcii Hamšíka, Tottiho a ďalšie hviezdy Serie A!

Autobusový zájazd na zápas AS Rím – SSC Neapol v cene 199 € obsahuje:

 • Dopravu komfortným autobusom
 • Ubytovanie na 1 noc v 3* hoteli s výhodnou polohou k centru mesta (nocľah zo soboty na nedeľu)
 • Vstupenku základnej 3. kategórie (zápas bude 4. alebo 5. marca.) – vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok 
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
 • Spoločnú fotografiu účastníkov zájazdu
 • Nonstop infolinku
  * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Francesco Totti – kapitán, líder, legenda. Využite jednu z posledných možností vidieť v akcii vodcu vlčej svorky!

as-rim-francesco-totti

Rámcový program zájazdu: 

Piatok 3. 3.: odchod autobusu vo večerných hodinách z Bratislavy. Pohodlná cesta s pravidelnými zástavkami
Sobota 4. 3.: príchod do Ríma okolo poludnia. Ubytovanie. Voľný program v Ríme (napr. návšteva pamiatok, centra, obchodov, štadióna, degustácia miestnych špecialít atď.). Spoločný presun na štadión a sledovanie zápasu (zápas bude v sobotu alebo v nedeľu)
Nedeľa 5. 3.: odhlásenie z hotela. Voľný program v Ríme. Večer odchod z Ríma.
Pondelok 6. 3.: návrat na Slovensko.

rim-mesto-fonatna

Počas zájazdu na zápas spoznáte aj “večné mesto” Rím, ako turistickú destináciu. Okrem futbalu si môžete vychutnať aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií.

rim-mesto

Na druhej strane bude stáť tím nášho “Marekiara”. Od čias Diega Maradonu v Neapole nehral uctievanejší hráč ako súčasný kapitán Napolitánov.

neapol-marek-hamsik-stadion

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu do Ríma, KONTAKTUJTE NÁS.

 

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov AS Rím, Neapol

 • neapol-tickets
  Bol som na zápase SSC Neapol AS Rim a so zájazdom som bol spokojný. Mal som dobré miesto s výborným výhľadom. Organizačne bolo o účastníkov dobre postarané a aj som mal možnosť na druhý deň ísť na výlet a videiť Vezuv a Pompeje. Doporučujem.
  Branislav Šály | Neapol - AS Rím | 15.10.2016
 • neapol-san-paolo-stadion
  Dobrý deň prajem, ja osobne som s Vašou CK bola po prvý krát, ďakujeme za starostlivosť sprievodcovi, šikovný, komunikatívny, milý. Určite radi zopakujeme pobyt s Vašou CK aj v budúcnosti. S pozdravom, manželia Šindleryovi
  Adriána Šindleryová | Neapol - AS Rím | 15.10.2016

O kluboch

AS Rím

AS Rím je taliansky futbalový klub so sídlom v Ríme. Klub hráva svoje domáce zápasy na štadióne Stadio Olimpico, o ktorý sa delí s klubom SS Lazio. Štadión má kapacitu 81 903. Najväčší rivalom je SS Lazio. Zápasy medzi týmito súpermi sa nazývajú Derby della Capitale. Fanúšikovia klubu sa často označujú pomenovaním Giallorossi, čo je označenie podľa klubových farieb a znamená oranžovo-červený.

Neapol

Klub nášho reprezentanta Mareka Hamšíka čaká na zopakovanie úspechov z 90tych rokov kedy hru dirigoval miestny hrdina Diego Maradona. Podľa farby mora, ktoré Neapol obmíva, hráva mužstvo v belasích dresoch na 60tisícovom štadióne Stadio San Paolo. Azzuri (modrí) sa na domácej pôde spoliehajú na podporu horkokrvných, južanských tifosi, preto je búrlivé futbalové prostredie v Neapole samozrejmosťou. Najsilnejší zážitok prinesie potom tradičné Derby del Sole (Derby slnka) proti hlavnému rivalovi AS Rím.