AS Rím – Neapol (autobusom)

Jedinečné spojenie návštevy “večného mesta” a južanského derby medzi AS Rím vs. SSC Neapol. Cestujte s nami do úchvatného Ríma a užite si v akcii Hamšíka, Tottiho a ďalšie hviezdy Serie A!

Autobusový zájazd na zápas AS Rím – SSC Neapol v cene 199 € obsahuje:

 • Dopravu komfortným autobusom
 • Ubytovanie na 1 noc v 3* hoteli s výhodnou polohou k centru mesta (nocľah zo soboty na nedeľu)
 • Vstupenku základnej 3. kategórie (zápas bude 4. alebo 5. marca.) – vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok 
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
 • Spoločnú fotografiu účastníkov zájazdu
 • Nonstop infolinku
  * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Francesco Totti – kapitán, líder, legenda. Využite jednu z posledných možností vidieť v akcii vodcu vlčej svorky!

as-rim-francesco-totti

Rámcový program zájazdu: 

Piatok 3. 3.: odchod autobusu vo večerných hodinách z Bratislavy. Pohodlná cesta s pravidelnými zástavkami
Sobota 4. 3.: príchod do Ríma okolo poludnia. Ubytovanie. Voľný program v Ríme (napr. návšteva pamiatok, centra, obchodov, štadióna, degustácia miestnych špecialít atď.). Spoločný presun na štadión a sledovanie zápasu (zápas bude v sobotu alebo v nedeľu)
Nedeľa 5. 3.: odhlásenie z hotela. Voľný program v Ríme. Večer odchod z Ríma.
Pondelok 6. 3.: návrat na Slovensko.

rim-mesto-fonatna

Počas zájazdu na zápas spoznáte aj “večné mesto” Rím, ako turistickú destináciu. Okrem futbalu si môžete vychutnať aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií.

rim-mesto

Na druhej strane bude stáť tím nášho “Marekiara”. Od čias Diega Maradonu v Neapole nehral uctievanejší hráč ako súčasný kapitán Napolitánov.

neapol-marek-hamsik-stadion

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu do Ríma, KONTAKTUJTE NÁS.

 

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov AS Rím, Neapol

 • Neapol_Curilla
  Spoločne s manželkou sme cestovali na zapas osemfinále LIGY MAJSTROV do Neapolu cez agentúru FutbalTour.sk. Sme nadmieru spokojný od začiatku zájazdu, až po jeho ukončenie a mame neuveriteľne zážitky . Čo sa týka organizácie, delegácie, transferov, ubytovania a samozrejme super atmosféra na štadióne, tak známkujeme na výbornú. Verím, že sa ešte cez FutbalTour.sk dostaneme na veľký zápas a prajeme veľa úspechov všetkým  podieľajúcim sa na organizácii týchto športových zážitkov. S pozdravom manželia Zdeno a Katka - výhercovia zájazdu od DigySport
  Zdenko Čurilla | Neapol - Real Madrid | 7.3.2017
 • neapol-tickets
  Bol som na zápase SSC Neapol AS Rim a so zájazdom som bol spokojný. Mal som dobré miesto s výborným výhľadom. Organizačne bolo o účastníkov dobre postarané a aj som mal možnosť na druhý deň ísť na výlet a videiť Vezuv a Pompeje. Doporučujem.
  Branislav Šály | Neapol - AS Rím | 15.10.2016
 • neapol-san-paolo-stadion
  Dobrý deň prajem, ja osobne som s Vašou CK bola po prvý krát, ďakujeme za starostlivosť sprievodcovi, šikovný, komunikatívny, milý. Určite radi zopakujeme pobyt s Vašou CK aj v budúcnosti. S pozdravom, manželia Šindleryovi
  Adriána Šindleryová | Neapol - AS Rím | 15.10.2016

O kluboch

AS Rím

Giallorossi dnes stojí na konci jedné éry. Éry císaře Francesca Tottiho. Totti spolu se spoluhráčem De Rossim jsou celý život věrní mateřskému klubu, což je dnes málovídaným jevem. AS Řím je však silně patrioticky klub a odkaz na legendu o založení Říma najdete i v klubovém znaku. O stadion se AS dělí s úhlavními nepřáteli z Lazia a derby bývají pořádně ostrá, zejména kvůli politice. Fanoušci AS jsou totiž většinou levicově orientovaní, u fans Lazia Řím naopak převládají ultrapravicové názory. Víte, že: AS Řím už nechce sdílet Olympijský stadion s rivalem? Na severu Říma staví vlastní stadion a jako předloha mu sloužily stadiony v Anglii.

Neapol

Spiaca sopka a symbol južného Talianska. Slávny SSC Neapol je klub s pohnutou históriou, v ktorej sú triumfy v európskych súťažiach, za éry Diega Maradonu, aj neslávne časy v bahne nižších súťaží. Dnes je však Neapol opäť na výslní a naháňa nielen nenávidených sokov z pyšného severného Talianska, ale opäť aj futbalových gigantov v Európskych pohároch. Partenopei hrávajú domáce zápasy na vypredanom Stadio San Paolo a talentovaný tím v belasých dresoch na ihrisku vedie náš kapitán Marek Hamšík. Viete, že: Maradonovo číslo 10 je v Neapoli nedotknuteľné a nesmie ho nosiť už žiaden iný hráč? Víte, že: Maradonovo číslo 10 je v Neapoli nedotknutelné a nesmí jej nosit žádný jiný hráč?