AC Miláno – Inter Miláno

Kompletný zájazd na veľké derby AC Miláno – Inter Miláno zahŕňa:

  • obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Bratislava – Miláno – Bratislava)
  • ubytovanie na 1 noc v 3* hoteli siete Ibis, raňajky za príplatok 8,50 €
  • vstupenku základnej kategórie (3. poschodie, červená/zelená tribúna) – vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
  • služby slovenského delegáta v Miláne

Mimoriadne atraktívny zápas “Derby della Madonina” sa uskutoční na legendárnom San Sire. V domácom drese sa tlačí do zostavy Juraj Kucka, takže na svoje si príde aj fanúšik slovenského futbalu. Poďte s nami sledovať prestížny duel vo fantastickej atmosfére v slávnom futbalovom chráme.

Počas zájazdu na zápas AC spoznáte aj mesto Miláno ako turistickú destináciu. V sprievode nášho delegáta absolvujete okrem futbalu aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií. Podľa dohody delegát zabezpečí zaujímavý doplnkový program: prehliadka štadióna a nákup suvenírov v oficiálnom fanshope, večera v typickej talianskej reštaurácii alebo iných kultúrnych a športových podujatí.

Rámcový program zájazdu:

– 31. 1.: odlet z Bratislavy o 12:25, prílet do Milána o 13:55. Transfer na hotel (cena transferu závisí od finálneho počtu klientov), ubytovanie. Voľný program: napr. individuálna/spoločná prehliadka mesta, nakupovanie, degustácia miestnych špecialít. Večer individuálny/spoločný presun na San Siro a sledovanie zápasu (20:45).
– 1. 2.: odhlásenie z hotela. Transfer na letisko. Odlet z Milána o 10:35, prílet do Bratislavy o 12:00.

Ak vás ponuka zájazdu zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.