Bayern Mníchov – Olympiakos

Nemecký suverén pred ďalšou povinnou jazdou!

Dominancia bavorského veľkoklubu v domácej súťaži je obrovská a až na malé zaváhania predvádzajú Lewandowski a spol. famózne výkony aj v európskych pohároch. Pred vypredaným hľadiskom supermodernej arény idú vždy od prvej minúty za víťazstvom a na gréckeho súpera teda čaká mimoriadne náročná úloha.

V tejto ponuke sú základné vstupenky na zápas Bayern Mníchov – Olympiakos. K dispozícii sú vstupenky rôznych kategórií od najlacnejších až po tie najluxusnejšie vo VIP-sektoroch štadióna Allianz Arena. Cenník s výškou doplatkov za jednotlivé kategórie vám radi pošleme na vyžiadanie.

Radi zabezpečíme aj dopravu do Mníchova. Pre individuálnych klientov, ale aj skupiny je pripravený pohodlný mikrobus. Vyžiadajte si kalkuláciu kompletného zájazdu a pošleme Vám ponuku. 

Vychutnajte si tak skvelý zájazd, počas ktorého si môžete pozrieť centrum mesta, zdegustujete miestne špeciality či pivo a samozrejme si užijete elektrizujúcu atmosféru na štadióne.

Allianz Arena Bayern Mníchov tickets

Vstupenky vám podľa dohody odovzdáme osobne, doručíme kuriérom alebo budú čakať v Mníchove na hoteli. Lístky na zápasy Bayernu Mníchov zabezpečíme pre jednotlivcov, dvojice, ale aj menšie či väčšie skupiny, v kategórii ktorú si vyberiete.

Ak vás ponuka vstupeniek na zápas Bayernu Mníchov zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.