Ponuka práce: Hľadáme šoféra – sprievodcu

CK FutbalTour.sk hľadá spolupracovníka na funkciu šofér – sprievodca/delegát.

Hlavná náplň práce: Nepravidelná preprava osôb na športové a kultúrne podujatie, transfery na letiská v okolí atď. V prípade dlhších zájazdov aj starostlivosť o klientov. Ide o šoférovanie 8-miestneho minivanu Fiat Ducato.

Požiadavky: vodičský preukaz skupiny B, anglický/nemecký jazyk vítaný, zodpovednosť.

Pracovný čas: dohodou, podľa potreby. Od 6 hodín po neurčitý čas (v prípade sprevádzania na zájazdoch), občas aj s prenocovaním.

Mzda: vždy podľa konkrétnej potreby a dohody.

DOPRAVA, PREPRAVA, TRANSFERY

Cestovná kancelária FutbalTour.sk bola založená v máji 2011, pričom nadviazala na pôvodnú spoločnosť Poď Na Futbal, ktorá fungovala od roku 2008. Hlavným zámerom CK je ponúknuť kvalitný a kompletný servis futbalovým priaznivcom a klientom, ktorí majú záujem navštíviť najlepšie zápasy.

Fanúšikom poskytujeme možnosť zažiť naživo najlepšie futbalové súboje v Ligy majstrov, Európskej ligy a všetky ligové aj pohárové súťaže v Európe. Najpopulárnejšie sú zájazdy na prestížnu Ligu majstrov, anglickú Premier League, španielsku Primera Divisón, ale obrovským ťahákom je čoraz viac aj nemecká Bundesliga.

Čoraz viac klientov tiež využíva služby pridružených CK HokejTour.sk a CK SportsTour.sk. Počas sezóny plníme sny fanúšikom nielen zo Slovenska, ale aj z Česka, Maďarska, Poľska či najnovšie aj Rakúska, Švajčiarska a Nemecka.

Samozrejmosťou je individuálny prístup k požiadavkám každého klienta. Na základe dlhoročných skúseností pripravíme optimálny zájazd a v spolupráci s overenými partnermi ponúkame kompletný servis, aby si klienti mohli vychutnať výnimočný deň a výlet za športom.

0 visitors have seen this post